Blog

Sześciokątne medale na zawody Survival Race we Wrocławiu

Sześciokątne medale na zawody Survival Race we Wrocławiu

Wyprodukowane przez nas medale na zawody Survival Race we Wrocławiu zachwyciły nie tylko uczestników biegu, ale również organizatorów. Precyzyjnie wykonane, oryginalny kształt nawiązujący do charakteru imprezy  oraz nowoczesny design to cechy rozpoznawcze naszych medali na imprezy sportowe.

Uczestnicy zawodów survivalowych we Wrocławiu pokazali to, co najlepsze – siłę, wytrzymałość, wytrwałość w dążeniu do celu, motywację i ambicję. Z pewnością przekroczenie mety dało im ogrom satysfakcji i dumy. Z przyjemnością więc zrealizowaliśmy zamówienie na medale dla zawodników imprezy Survival Race i my także dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z nich otrzymał na pamiątkę wyjątkowy, niepowtarzalny medal.

Chcesz zamówić spersonalizowane medale na imprezę sportową – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Nowoczesne formy medali na zawody sportowe

Źródło: www.facebook.com/SurvivalRace

Nasze medale produkujemy w parku technologicznym wyposażonym w najnowsze maszyny, w związku z czym jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie. Medale dla biegaczy Survival Race mają sześciokątny kształt, wykonane są ze stali malowanej proszkowo i mają oryginalny, nowoczesny design.

Przeczytaj więcej o MEDALACH NA ZAWODY SURVIVALOWE WE WROCŁAWIU»