Blog

Statuetki dla kolarzy, biegaczy i pływaków

Statuetki dla kolarzy, biegaczy i pływaków

Jeżeli szukasz pomysłu na wyjątkowe wyróżnienia dla zwycięzców zawodów kolarskich, pływackich czy biegowych – trafiłeś doskonale! Masz możliwość zamówić w pełni spersonalizowane statuetki sportowe o dowolnym kształcie, kolorze i wykonane z wybranych przez ciebie materiałów.Wręczając nagrody zwycięzcom zawodów sportowych chcesz, aby czuli się oni wyjątkowo i zapamiętali tą chwilę na całe życie. Pomyśl, ile emocji może dać otrzymanie niepowtarzalnej, pięknej statuetki z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem, o niekonwencjonalnym kształcie, idealnym wykonaniu i niepowtarzalnym projekcie? Zamawiając trofea dla biegaczy, kolarzy czy pływaków możesz sam zdecydować, jak mają wyglądać – wystarczy, że opowiesz nam o swojej koncepcji a my wcielimy ją w życie.

Wyprodukowane przez nas trofea dla kolarzy, pływaków czy biegaczy mają niepowtarzalny design, zachwycają formą i starannością wykonania. Nasz zespół dużą wagę przykłada do każdego zamówienia – od projektu po ostatni etap produkcji, dzięki czemu będziesz miał pewność, że dostarczymy ci najwyższej jakości, wyjątkowe i niepowtarzalne statuetki.

Zobacz GALERIĘ STATUETEK NA ZAMÓWIENIE»

Nasze statuetki na zamówienie:

  • są spersonalizowane,
  • mają ciekawy kształt,
  • są wykonane z nietypowych materiałów,
  • mogą mieć dowolny kolor.

Przeczytaj cały artykuł o STATUETKACH DLA KOLARZY, BIEGACZY I PŁYWAKÓW» a jeśli podobają ci się nasze realizacje – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»