Blog

Personalizowane prezenty na Walentynki

Personalizowane prezenty na Walentynki

Święto zakochanych to jedno z najpopularniejszych świąt obchodzonych na całym świecie. Kiedyś wysyłano ręcznie robione kartki, dziś Walentynki i Walentyni liczą na coś więcej. Tylko coraz częściej nie wiemy, co ukochana osoba chciałaby dostać i czym ją zaskoczyć. Mamy kilka propozycji.

Medalowe prezenty walentynkowe

Internet aż pęka w szwach od stron z pomysłami na prezenty walentynkowe w różnych przedziałach cenowych albo te robione ręcznie. Nie wszyscy jednak zadowoleni będą z komercyjnych upominków. W końcu Walentynki mają świadczyć o uczuciu i naszym przywiązaniu do drugiej osoby, a prezent ma pokazać, że jest dla nas wyjątkowa. Dlatego w naszych propozycjach znalazły się spersonalizowane medale i statuetki na specjalne zamówienie, dzięki którym możesz zdobyć prezent jedyny w swoim rodzaju. Skąd ta pewność:

  • sam określasz kształt medalu i statuetki – może to być standardowe kółko, serduszko lub coś innego,
  • dopasowujesz materiał, który najbardziej Ci odpowiada. Bardzo eleganckie i niedrogie są produkty z pleksi bezbarwnej, które dodatkowo można urozmaicić kolorowymi elementami np. różą albo serduszkiem w krwistej czerwieni.
  • sam określasz grawer i napis na medalu czy statuetce – podobizna ukochanej, śmieszny napis, wyznanie miłości, wszystko zależny od Twojej wyobraźni.

Jeśli udzielisz nam wyczerpujących informacji nasz grafik przygotuje projekt do zaakceptowania, a potem przystąpimy do realizacji Twojego niecodziennego upominku. Zwykle czas oczekiwania na statuetkę czy oryginalny medal to 3 dni, ale możemy zrealizować zamówienie o wiele szybciej.

Zainteresowany? Zapytaj o medale walentynkowe lub zamów statuetkę dla ukochanej osoby.