Unikatowe naczynia i rzeźby z drewna

Przepiękne naczynia drewniane i rzeźby ręcznie wykonane z naturalnego surowca. Prawdziwe rzemiosło artystyczne – szlachetny materiał, artystyczny kunszt i rzemieślnicza precyzja. Unikatowe produkty, wykonane z pasją, dokładnością i wyobraźnią.

Wykonujemy drewniane misy, patery, niecki, naczynia łódki, donice i rzeźby. Przepięknie prezentują się na biesiadnych stołach, w karczmach, stylizowanych barach, w rustykalnych wnętrzach. Idealnie komponują się z zielenią ogrodu i drewnianymi elementami, dekoracją.

100 procent naturalnego drewna

Do produkcji naczyń wykorzystujemy 100 procent naturalnego surowca – litego drewna olchowego, jodłowego, sosnowego, dębowego i lipowego. Produkty są bezpieczne dla zdrowia, przyjazne dla alergików (posiadają antybakteryjne właściwości).

Dostępna usługa znakowania

Każde drewniane naczynie może zostać dowolnie oznakowane, może posiadać dowolny grawer – na życzenie Klienta.

Oferta dla firm i osób prywatnych

Naczynia drewniane i rzeźby dedykujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom z sektora hotelarskiego i gastronomicznego (hotele, restauracje, kawiarnie, bary itp.). Dopasowujemy drewniane misy, donice do stylu ogrodu, wnętrza domu i upodobań klientów.

Zapraszamy na oficjalną stronę z ofertą

Więcej informacji o produktach uzyskasz na stronie naczyniazdrewna.pl w pełni poświęconej produkcji drewnianych naczyń i rzeźb.