Blog

Medale na duże i małe zawody sportowe

Medale na duże i małe zawody sportowe

Jeśli chcesz, aby uczestnicy organizowanych przez ciebie zawodów sportowych poczuli się wyjątkowo i otrzymali pamiątkę na całe życie wręcz im niepowtarzalne, spersonalizowane medale – dzięki nim zawody na zawsze pozostaną w ich pamięci a rzut oka na wspaniały medal przywróci wspomnienia zdrowej rywalizacji.

Piękne, kolorowe i o każdym kształcie, wykonane z największą troską o każdy szczegół i o niepowtarzalnym designie – to cechuje wszystkie produkowane przez nas medale na zawody i imprezy sportowe. Tylko u nas zamówisz medale sportowe jakie sobie wymarzysz – ich kształt może nawiązywać do charakteru imprezy i mogą być wykonane z każdego materiału – drewna, metalu, pleksi.

Medale mogą mieć dowolną grafikę i napis, mogą świecić w nocy, mieć niekonwencjonalny wygląd – wszystko zależy od ciebie i twojej wyobraźni.

Zainspiruj się i zobacz medale dla sportowców, które wyszły z naszego parku maszynowego i uświetniły wiele dużych i małych imprez sportowych – dziesiątki zdjęć naszych realizacji znajdziesz w GALERII»

Produkujemy spersonalizowane medale:

  • na duże imprezy sportowe,
  • dla uczestników każdych zawodów sportowych,
  • dla biegaczy, pływaków czy kolarzy,
  • na zawody sportowe dla dzieci i młodzieży.

Dowiedz się więcej o MEDALACH NA ZAWODY SPORTOWE»