Blog

Drewniane statuetki dla zwycięzców Survival Race

Drewniane statuetki dla zwycięzców Survival Race

Z wielką dumą możemy zaprezentować wyprodukowane przez nas wyjątkowe drewniane statuetki dla zwycięzców biegu z przeszkodami Survival Race we Wrocławiu. Trofea wykonane z drewna to doskonały pomysł na wyróżnienie najlepszych zawodników każdych zawodów sportowych i wspaniała pamiątka na długie lata.

Oryginalne statuetki z drewna mają prostą, oszczędną formę i prezentują logo organizatora imprezy survivalowej a na ich podstawkach umieszczone zostały napisy informujące o zdobytym w wyścigach miejscu. Statuetki prezentują się wyjątkowo gustownie i stylowo, dzięki czemu z pewnością będą wyróżniać się spośród innych trofeów.

Zainspiruj się i obejrzyj inne ORYGINALNE STATUETKI NA ZAMÓWIENIE»

Drewniane statuetki na zawody Survival Race we Wrocławiu wyróżnia nieszablonowa, oryginalna forma i ciekawy efekt wizualny.

Stylowe statuetki drewniane na bieg survivalowy

Podobają ci się nasze drewniane statuetki? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Jeśli szukasz niebanalnych statuetek, które w pełni oddadzą charakter imprezy a ich wygląd będzie nawiązywał do organizatora zawodów lub przedstawiać logo głównego sponsora zdecyduj się na spersonalizowane statuetki – specjalnie dla ciebie wykonamy projekt i zrealizujemy zamówienie w każdej ilości. Mogą to być gustowne drewniane trofea lub wykonane z innych materiałów – pleksi, metalu czy szkła. Służymy fachowym doradztwem w kwestii sposobu wykonania, doboru materiałów i kształtu statuetek.

Przeczytaj cały artykuł o DREWNIANYCH TROFEACH NA ZAWODY SURVIVALOWE»